Як придбати криптовалюту Chainlink?
Перед покупкою крипти потрібно подумати про криптогаманець.
Chainlink – криптовалюта, яка є частиною однойменного проєкту: найбільшого провайдера децентралізованих оракулів у криптосфері. Використання цього продукту є особливо актуальним серед децентралізованих фінансів. Деякі великі компанії, які не пов'язані із блокчейном, також зробили свій вибір на користь оракулів. У проєкту Chainlink LINK – це нативний токен. Криптовалюта в основному використовується для оплати роботи операторів нод, які потрібні для функціонування оракулів.
Популярна криптовалюта в Україні: головне про Chainlink
Chainlink – це децентралізована мережа оракулів, яка з'явилася на ринку у 2017 році. Первинне розміщення ICO було проведено того ж року у вересні. Сама ідея проєкту зародилася ще у 2014 році: тоді Стів Елліс та Сергій Назаров заснували материнську компанію SmartContract.com. Головна мета компанії – розробка рішення, яке дозволить підключати зовнішні джерела даних та публічні блокчейни.
Спільними зусиллями двох розробників з'явилася мережа Chainlink, яка дає можливість перемикатися між смарт-контрактами та потоками даних із різних джерел та веб-API. На це відреагував у LINK курс: вартість нативної криптовалюти демонструвала зростання протягом тривалого часу. Мережа Chainlink виділяється тим, що дозволяє уникнути проблем, пов'язаних із залежністю розумних контрактів від третіх сторін. Проєкт представив користувачам децентралізовану мережу, яка відкриває доступ до даних із джерел, не пов'язаних із блокчейном. Для цього задіяні оракули, які забезпечують високу надійність та безпеку.
Цю криптовалюту купити варто через технологію проєкту, оскільки її затребуваність гарантує зростання курсу монети в майбутньому. Завдяки Chainlink розробники можуть створювати додатки для блокчейну. Мережа використовується в різних типах програм DeFi: Aave, Yearn та Synthetix. Насамперед, токени LINK створювалися не для крипто-торгівлі, а для оплати послуг, які виконуються через мережу Chainlink. Крім того, рідна крипта використовується для виплат нодам – організаціям, які відповідають за управління інфраструктурою мережі оракулів та збирання інформації із зовнішніх джерел. В ході ICO проєкт зміг залучити інвестицій на суму $32 млн. Цього дня вартість токена була близько $0,11. Щоб знати, скільки сьогодні коштує валюта Монеро, Лінк, Біткоїн та інші, можна використати криптобіржі. На цих платформах доступна актуальна інформація за рахунок її оновлення в режимі онлайн.
Де купити токени LINK?
Стандартний спосіб, щоб придбати цифрові монети – стати оператором вузла або оракула. Але є і більш просте рішення – купити криптовалюту на біржі, оскільки вона сьогодні доступна на багатьох торгових майданчиках. Де представлені токени LINK:
- -WhiteBIT.
- -Binance.
- -OKX.
- -Bybit.
Перед покупкою крипти потрібно подумати про криптогаманець. Зберігати LINK можна на будь-яких гаманцях, які підтримують ERC-20 та Ethereum. Для зберігання криптовалюти в Україні часто використовуються біржові баланси, але після активації всіх методів безпеки.
Щоб придбати токени, вам необхідно зареєструватися та верифікуватися на біржі, поповнити рахунок. Далі купіть ту монету, яка підійде для обміну на LINK, склавши оптимальну валютну пару. Щоб визначити найкращі моменти для купівлі/продажу криптовалюти, використовуйте аналітичну панель, яка доступна на багатьох біржах. Огляд на Chainlink вказує на те, що проєкт має гарні перспективи через унікальність самої технології. За рахунок створення захищеної та самодостатньої екосистеми за допомогою реалізації передових рішень проєкт привертає увагу інвесторів. А чим вищий попит на нього, тим вищою стає вартість токена.